Ziraat Bankası İşçi Memur Personel Eleman Alımı Başvurusu

Sponsorlu Bağlantılar

2014 2015 T.C. Zıraat Bankası Staj ve iş başvuruları

2015 Zıraat Bankası sınav sonuçları, 2014 Ziraat Bankası iş Başvuru şartları, Ziraat bankası işçi memur banko görevlisi alımı kayıt formu, Zıraat bankası staj başvuruları yaş sınırı. Ziraat Bankası Mülakat Sınavı Soruları cevapları, mülakat yorumları gibi bilgilere de yer vermeye çalışacağız. Ziraat Bankası 2013 yılı içerisinde 3275 Personel Alacağını duyurmuştu. 2015 Ziraat Bankası Personel Alım İlanı ya da  Eğitim amacı ile branşına uygun staj yeri arayışına giren genç öğrenci arkadaşlarımız için ayrıntılı olarak paylaşmak istediğimiz makalemizde Türkiye’nin en büyük Kamu Bankası Ziraat Bankası‘na yapılacak Staj  ve çalışma başvuruları için yapmanız gerekenleri makalemizin devamında ayrıntılı olarak inceleyebilirsiniz. Ayrıca T.C. Zıraat Bankası 2015 resmi iş ve staj başvuru bilgilerine alt kısımdaki resmi giriş linkinden de ulaşabilirsiniz. Tüm adaylara başarılar dileriz.

Ziraat Bankası Personel AlımıKariyerine Finans Sektöründe Devam etmek isteyenler yada kariyerine Finans Sektörü ve Bankacılık ile merhaba demek isteyenler 2012 Yılında Büyümeye ve Personel almaya devam edecek. 2015 Ziraat Bankası Eleman alımları hakkında merak ettiklerinizi sorabilirsiniz ve bildiklerinizi bizimle paylaşabilirsiniz. Ziraat Bankası Personel Alımları ile ilgili bilgiler sürekli güncellenecektir. Ayrıca Stajyer alımları ve Staj başvuruları hakkında bilgilerede sitemiz yer vereceğiz.
iş arayan arkadaşlar aşağıda vereceğimiz bağlantıyı kullanarak iş başvurunuzu gerçekleştirebilir, bankacılık sektöründe kariyer hedeflerinize ulaşabilirsiniz.
Ziraat Bankasında İşe Alınacak Personelde Aranan Genel Nitelikler ve Özellikler

Türkiye Ziraat Bankası Genel İşe Alım Koşulları’nı  iş başvurusunda bulunan tüm adayların taşıması gerekmektedir. Diğer alım koşulları her bir alım sınavı için ayrıca belirlenmektedir.

Ziraat Bankası eleman ihtiyacı duyduğu konumlara insan kaynakları yönetmenliğinde bulunan şartlara göre eleman alımı yapar. Ziraat Bankasına yapacağınız iş başvurularınızın yazılı olması gerekmektedir. Ziraat Bankasında çalışmak için yazılı sınava girmek ya da mülakata katılmak istiyorsanız öncelikle iş başvuru formunu doldurmanız gerekmektedir. İş başvuru formunu doldurduktan sonra iş başvurusu için gerekli belgeleri de başvuru formu ile birlikte teslim etmelisiniz.

Ziraat Bankası 2012 yılı personel alımıyla ilgili ilanları önümüzdeki günlerde sitemizde bulabilirsiniz.

Ziraat Bankası 2011 yılında 6.000 civarında personel alımı yapmıştır. 2010 yılı net karı 3 Milyar 713 milyon lira olan Ziraat Bankası Türkiye’nin en büyük bankalarından biridir.

Ziraat Bankası iş Başvuruları 17-28 Eylül 2012 tarihleri arasında yapılacak

Sınav Tarihleri ve branşları:

17 Kasım 2012 Cumartesi Müfettiş Yardımcısı, İç Kontrolör Yardımcısı:
24 Kasım 2012 CumartesiUzman Yardımcısı, Servis Görevlisi, Banko Asistanı:

Başvuru İçin: http://sinav.anadolu.edu.tr/sb/

Ayrıntılı bilgiler Ziraat Bankası resmi web sayfası – İnsan Kaynakları – Duyurular bölümünde bildirilmektedir..

Ziraat Bankası İnsan Kaynakları ve İş Başvuru Sayfası için tıklayınız: Ziraat bankası iş başvurusu yap 2015

Sponsorlu Bağlantılar

Ziraat Bankası İşçi Memur Personel Eleman Alımı Başvurusu” üzerine 93 düşünce

 1. Fevzi

  selam..lise mezunuyum bu iş alımı ile ilgili bilgim yok lütfen yardımcı olurmusunuz teşekkür ederimm.

  Yanıtla
 2. aysel

  slm , ben 2 yıllık muhasebe mezunym . Banko asistanı olarak çalsmak istyorm . Çok ihtyacm var lütfn yardmcı olursanz sevnirm

  Yanıtla
 3. onurcan

  kolay gelsin.ben lise mezunuyum bu işçi alımıyla ilgili bilgi almak istiyorum.yardımcı olursanız teşekkur ederım

  Yanıtla
 4. zeynell

  mrblar sınava katıla bılmek için nerden başvuru yapmamız gerekiyor yardımcı olun lutfen bulamadım ben …

  Yanıtla
 5. Sami ŞAHİN

  İş başvuru şartlarına ulaşamıyorum acaba hangi şartlarbaltın da alımlar olacak saygılar..

  Yanıtla
 6. özlem

  merhaba adalet bölümü açık öğretim 2.sınıf öğrencisiyim ayrıca bilgisayar sertifikam da var gereğinin yapılmasını arz ederim

  Yanıtla
 7. Güngör

  Merhabalar ,bankanızın çeşitli şubelerinden (Kastamonu ve ilçeleri, Çankırı ve ilçeleri ,Ankara ve ilçeleri,Çorum ve ilçeleri.)Olmak üzere herhengi birinde Özel Güvenlik Görevlisi olarak hizmet vermek istiyorum.Endüstri Meslek Lisesi mezunuyum.Kastamonu /Tosya da ikamet ediyorum.Askerliğimi J.Komando olarak yaptım.Evliyim ve iki çocuk babasıyım.Kendine güvenen,güvenilir,ikili ve çoklu ilişkileri iyi olan biriyim.Sigara kullanmıyorum,kitap okumayı,müzik dinlemeyi ve yürümeyi severim …Özel Güvenlik (SİLAHLI)yaka kartım var.Bilgisayar sertifikam var.(Kendimi Geliştireceğim.)BOY:180…KG:83…..TEL:0538 578 27 75 –Bilgilerinize arz olunur.Saygılarımla.

  Yanıtla
 8. mustafa

  ben lise mezunuyum bu kayıt ve sınav ne zaman olacak koşullar nelerdir bi yardımcı olsanız memnun olurum

  Yanıtla
 9. DERYA

  merhaba ben erzurumda iki yıllık bankacılık okuyorum 2011-2012 yılında mezun olmam gerekirken dönem uzattm yarı yıl okuyacağım bu şartlar altında iş başvurusunda bulunabilir miyim??

  Yanıtla
 10. Fuat YAZICIOĞLU

  bankacılık ve sigoratacılık ünüversite son öğrencisiyim işe almanızı saygılarımla arz ederim

  Yanıtla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>