2013 Lisede Kalma Var mı? Yeni Sınıf Geçme Nasıl? Hakkında Bilgi
Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

2013 Lisede Sınıfta Kalma Var mı?

2013 yılı eğitim dönemi hızlı başladı. 4+4+4 sisteminin ugyulanmaya konduğu ve öğrencilerin yeni tanıştığı bu düzen içerisine bir de kılık kıyafet serbestliği de girdi. Artık öğrenciler tamamen üniversite havasına girmiş durumda. Tabi bu uygulama varlıklı aileleri ve onların elbebek gül bebek evlatçıklarını sevindirirken olan yine her zamanki gibi dar gelirliye oldu. Umuyoruz ki bu uygulamanın yanlış olduğu ve o müessesenin bir eğitim merkezi olduğu yetkililerce hatırlanır.

2013 eğitim döneminde yılbaşı ve yarıyıl tatili heyecanı başlamışken duruma alışamayan öğrencilerin se sık olarak merakla aradıkları soru ise  lisede kalma var mı? Lise de kalma yok mu? şeklinde..

Değerli öğrenci kardeşlerimize Ozguncel ailesi olarak üzülerek ve sorumlu hissederek vereceğimiz cevap ise evet malesem 2013 Yılı lisede kalma var . Yeni uygulamada sınıfta kalma şu şekilde. Lisede derslerini veremeyen öğrenciler maksimum 4 dersten sorumlu olarak sınıf geçecekler. Ama bu sorumlu olarak geçtikleri 4 dersi bir sonraki eğitim öğretim yılında vermek şartı ile. 1 eğitim yılı içinde toplamda 6 dersten kalan öğrenciler Sınıf tekrarı yapmak zorunda kalacaklar. Dişinizi sıkın o yılların bir daha geri gelmeyeceğini unutmayın. Herkese başarılar.

Sponsorlu Bağlantılar
Kategori: Eğitim, Genel

14 + 3 = ? (İşleminin Sonucu)