2014 Facebook Resimli Yılbaşı Mesajları SMS Tebrikleri Ekartları

En Güzel Facebook 2014 Resimli Yeni Yıl Kutlama Mesajları

2014 Yılbaşı tebrik kartları. Face yeni yıl telefon sms mesajları. Dünya şu anda iki heyecanı bir anda yaşıyor. Geçtiğimiz yıla baktığımızda bir çok acıyı geri bırakmış olsakta, her zaman olduğu gibi insanoğlu geleceğe umutla bakıyor. Biri yeni yıla girmeye hazırlandıkları şu günler diğeri de 2014 yılını hiç göremeyecekleri korkusu. Yani şu sözde geleceği bilen Gizemli Maya Takvimi kehanetleri.. Bakalım kim düzenbaz çıkacak. Bu konu hakkındaki yazılarımızı Ozguncel.com eğitim ve haber kategorilerinden bulabilirsiniz. 2013 yılının bitim 2014 yılının başlamak üzere olduğu şu günlerde insanlar yine her zamanki gibi yeni umutlar arayışına girdiler. Facebook Yeni yıl E-kartları, hareketli gif resimleri paylaşım çılgınlığı yaşanacak diye umuyoruz. Kar düştüğünde dev gibi bir Kardan Adam yapmayı unutmayın.

Aile, eş, dost, arkadaş ziyaretleri, çeşitli özel hediyeler, Kış akşamlarının vazgeçilmezi kestane kavurmaları, mutluluk, sağlık,  huzur yeni aşk, daha çok para temennileri ve olmazsa olmaz büyül ikramiye için Milli Piyango Biletleri. Bunların yanı sıra al alma gönül alma atasözünde de açıklandığı gibi sevgi, hatırlama, özleme, sözleri içeren en güzel mesajlar, kısa anlamlı sözler, Yılbaşı dilekleri, facebook resimli en güzel yılbaşı tebrikleri, yine sosyal paylaşım siteleri 2013 2014 facebook twitter yılbaşı telefon mesajları da yakınlarınızı mutlu etmeye yetecek paylaşımlardır. İşte Sizler için derlediğimiz bir birinden özel anlamlı renkli hediyeler.

2014 En Güzel Yılbaşı Mesajları Paylaş

 Geleceği oluşturacak her yeni günün bir önceki günden daha güzel, isteklerinize uygun ve sizi daha da mutlu etmesi dileğiyle. Mutlu Yıllar!

facebook-yilbasi-tebrikleri

 2013’e ELVEDA, 2014 ‘e MERHABA!! Hoşgeldin Yeni yıl…


2014
Mutluluk bankasının sevgi şubesinde, 2014 no’lu hesabınıza, 365 gün daha yatırılmıştır. www.ozguncel.com Mutlu bir şekilde harcamanız dileğiyle.. MUTLU YILLAR…

 Kardeşliğin doğduğu, sevgilerin birleştiği, belki durgun, belki yorgun, yine de mutlu, yine de umutlu, yine de sevgi dolu nice yıllara!!

Çok kazançlı, keyifli, sevgi dolu, başarılı bir yıl olması dileğiyle.

Getirdiği mutluluğun tüm kötülükleri unutturacağı, başarıların tüm başarısızlıkları yok edeceği güzelliklerin hayatını dolduracağı bir yıl dileğiyle..

Yeni yılda; hayatı tutabilmek, sevgiyi kaçırmamak, keşke dememek için düşlerini ikiyle çarp bu kez… Ve onları gerçekleştirecek zamanı ayır kendine.. Mutlu Yıllar…

Yeni bir yıla girerken sevgi ve barış diliyorum.. Savaşların, acıların ve felaketlerin, geçip giden koca bir yıl gibi geride kalması umuduyla.. Nice Yıllara…

Yaşamın boyunca güzel yıllar, mutlu yarınlar ve dostluklar hep senin olsun.. Mutlu Yıllar…

Yilbasi-Mesajlari

Sponsorlu Bağlantılar

1 Yorum Yapılmış.

  1. hakan dedi ki:

    yeni yılda sağlık huzur şans diliyorum.

12 + 1 = ? (İşleminin Sonucu)  


Kısa Bilgiler
Biyografi
Teknoloji
Bağlantılar