2013 Diyanet Vakfı Bursları Başvuru Tarihleri www.Diyanetvakfi.org.tr

2013 Diyanet Vakfı Bursları Başvuru Tarihleri

Diyanet Vakfı Bursu başvuru Formu doldur, Diyanet Vakfı Burs Başvurusu. Türkiye’nin en kapsamlı fakıflarından biri olarak faaliyetlerine devam eden Türk Diyanet Vakfı, binlerce öğrencinin umut kapası olmaya devam ediyor. Kurulduğu günden buyana  200 bin öğrencinin eğitimine büyük katlılar sağladı. Her yıl olduğu gibi 2013 sezonunda da Türkiye Diyanet Vakfı başvurularını yapacak yeni öğrenci adaylarına imkan sunmak için hazırlıklarını başlatıyor. Bizlerde Ozguncel.com ailesi olarak edindiğimiz bilgiler dahilinde sizler için ayrıntılı bilgiler sonmaya devam edeceğiz.

Vakfın burs başvuruları 2012 sezonunda Kasım ayı sonlarına kadar sürmüştü. Bu yıl da aynı tarihlerde başlayıp aralık ayi itibarıyla son bulacağını tahmin ediyoruz. Ediniğimiz bilgilere göre de bu şekilde olacak yapılan açıklamalara göre, Türk Diyanet Vakfı 2013 bursları için Burs Başvuruları 8 Kasım 2012 tarihinde başladı. Diyanet Vakfı Burs Başvuruları 10 Aralık 2012 tarihinde saat 17:00’de mesai sonuna kadar devam edecek. İlgili adaylarımız başvuru yapmak ve ayrıntılı bilgi edinmek için vakfa ait resmi web sayfası olan www.diyanetvakfi.org.tr adresini ziyaret edebilirler. Herkese başarılar dileriz.

Sponsorlu Bağlantılar

2 Yorum Yapılmış.

  1. Recep GÜR dedi ki:

    bursluluk sınavlarına kayıt zamanı hangi gününüde?

  2. Betül Ayşe dedi ki:

    sitenize neden ulaşamıyorum Allah rızası için bi cevap veren yok mu ? günlerdir bu siteyi açıp bakmaktan yoruldum sürekli site kapalı ulaşamıyorum bilerek mi böyle yapıyorsunuz? bu nasıl bi iştir anlamadım ki. diyanete güvendik böyle çaresiz mi kalacaktık. lütfen ilgililer sesimi duyun..

12 + 6 = ? (İşleminin Sonucu)  


Kısa Bilgiler
Biyografi
Teknoloji
Bağlantılar