2015 Key Ödemeleri Sorgulama TC Kimlik No ile Öğrenme

2015 TC Kimlik No ile Key Ödemesi Sorgulama

2015 Mart, Nisan, Mayıs, Haziran, Temmuz, Ağustos Eylül, Ekim, Kasım, Aralık, Key Ödemeleri ne zaman? 2015 Yeni Key Ödemesi Hangi Tarihte Hangi Bankadan Yapılacak? Key ödemeleri iletişim bilgileri hakkında detaylar yazımızda eklendi.

En son 2015 KEY ödemeleri telefon numarası nedir?, Türk uyguğuna sahip olanlar TC kimlik no ile yapılacak. Yabancı uyruklu yurtdaşlara ise sahip oldukları ülkenin yabancı kimlik numarası veya vergi kimlik numarası ile yapılacak. Belirlenen Key ödemeleri Türkiye Cumhuriyeti Ziraat Bankası aracılığıyla yapılacak. Hak sahipleri Key ödemelerini 8 Ekim 2013 tarihi itibarıyla “keyodemeleri.com” resmi web sayfasından sorgulayabilirler. Ozguncel.com ailesi olarak ilgili sorgulamayı rahatlıkla yapabilmenizi sağlamak amacıyla Key ödemeleri sorgulama sistemini yayınladık.

KEY Ödemesi Almaya Hak Kazananlar Ölmüş/ Hayatını Kaybetmişse Ne Olacak? Ödemeye hak kazanan şahsın ölümü durumunda şahsın resmi mirascılarının çıkartacağı veraset ilamın aracılığıyla şahsen ya da vekaleten yapılan müracatlar sayesinde ödeme yapılacak. 8 Eylülden itibaren 5 yıl içerisinde alınmayan bütün ödeme hakları Hazineye kalacak. En son key ödemeleri  geçtiğimiz temmuz ayı içerisinde yapılmıştı. Alt kısımdaki sorgulama sayfası aracılığıyla bundan önceki 2010 2011 2012 2013 2014 2015 yılları arasında yapılan tüm key ödemeleri bilgilerine tek bir noktadan TC kimlik no ile ulaşabileceksiniz. Konu ile ilgili sorun yaşayan takipçilerimiz alt kısımdaki yorum bölümü aracılığıyla sorunlarını paylaşabilir ve tecrübeli takipçilerimizden yardım alabilirler.

KEY ÖDEMELERİ SORGULAMA SİSTEMİ 2015

Sponsorlu Bağlantılar

23 Yorum Yapılmış.

 1. mehmet keskin dedi ki:

  emekli öğretmenim 360 tl key aldım. TC numaram 304966726XX .. bana yardımcı olabilseniz..

 2. fatma dedi ki:

  ben hiç key parası almadım kocamdan aylık kaldı emniyet görevlisiydi

 3. oktay aktaş dedi ki:

  sgk no su ile görünen key alacağım TC.kimlik no su ile görünmüyor. neyapmalıyım?

 4. ümit topaloğlu dedi ki:

  key için daha önce müracaatım yok hakkımı nasıl alabilirim?

 5. eşref şahin dedi ki:

  konut edindirme parası benden tam kesilmesine rağmen, ben hakkımı alamadım.

 6. Sezer dedi ki:

  2014 yılına ait key ödeme albilecekmiyiz alacaksak nezaman bellimi tarihi bilmek istiyoruz.

 7. ibrahim kasapoğlu dedi ki:

  bu güne kadar key ödemesi alamadım.bankaya gittim kaydınız yok diyorlar.deniz kuvvetleri komutanlığına dilekçe yazdım.sizin çalıştığınız döneme ait kayıtlar gölcük depreminde zayi oldu dediler.emekli bir deniz assubayı olarak ne yapmam lazım.

 8. mustafa çifci dedi ki:

  key ödemesının tamamını alamadı aldıgım 670000 tl dır

 9. mustafa çifci dedi ki:

  key paralarının tamamını alamadım aldıgım para 670000 tl dır gerı kalanı tarafıma ödenmesını arz ederım

 10. abdullah yeniavcı dedi ki:

  1989 ve 2011 yıllarında kamuda işçi olarak çalıştım kurumdaki tüm personel key ödemesini aldılar ama ne hikmetse bana senin yok diyorlar acaba neden yardımcı olurmusunuz

 11. AKİF AKGÜN dedi ki:

  29 KASIM 1983-TEMMUZ2006 YILLARI ARASINDA KESİNTİSİZ ÖĞRETMENLİK YAPTIM.ŞİMDİYE KADAR HİÇ ÖDEME ALAMADIM. SİSTEMDE 3TL FAİZİYLE BİRLİKTE ALACAĞIM GÖRÜNÜYOR. MUHATAP BULAMIYORUM .NE YAPMAM LAZIM.
  BİLGİ VERİRSENİZ SEVİNİRİM.

 12. Muzaffer İNCİ dedi ki:

  Key ödememin sadece son iki yılını alabildim. 1986 yılında göreve başlayıp, 2011 yılında emekli olan öğretmenim. Ancak kalan kesintim ne yaptımsa görünmüyor ve hala alamadım.

 13. Hicran Yeğin dedi ki:

  SGK numaramla girilince gözüken KEY ödemem kimlik numaramla girince gözükmüyor, gerekli itirazları yaptım, cevapta geldi, Bağcılar SSK dan gerekli işlemlerinizi yaptık ödemenizi Ziraat Bankasından alabilirsiniz die ama bankada halaa gözükmüyor, lütfen inceleyip dönün, yoksa Tayyip Erdoğan’a kadar çıkmayı düşünüyorum.

 14. huriye dedi ki:

  tc numaramla çıkmayan key param ssk numarasında görünüyor.bankaya gidince senin yok diyorlar.ne yapmam gerektiğini yazarmısınız.

 15. Metin Kotçioğlu dedi ki:

  Key almışmıyım ? bunu herhangi bir bankadan öğrenebilirmiyiz yardım edin acil !

 16. erdal karakus dedi ki:

  key odemesini ogrenme

 17. necla şimşek (yıldırım) dedi ki:

  key ödememe ulaşamıyorum. lütfen acilen bilgi verimesi. saygılarımla…

 18. necla şimşek (yıldırım) dedi ki:

  TÜRKİYE TÜTÜNCÜLER BANKASI (YAŞARBANK A.Ş)’de 1985_1997 yıllarında Necla yıldırım olarak çalıştım. TÜRKİYE TÜTÜNCÜLER BANKASI A.Ş.MEMUR VE HİZMETLİLERİ SOSYAL SİGORTA VE YARDIM SANDIĞI VAKFI’ndan 01.12.2001 yılında necla şimşek olarak emekli aylığı bağlandı. emekli olduğum zaman evlendiğimden dolayı ismim Necla ŞİMŞEK olmuştu.şu ana kadar KEY ödemesi hiç almadım. araştırmalarım sonuç vermedi. acilen tarafıma bilgi verilmesini ve ödenmesini saygılarımla arz ederim.

  necla ŞİMŞEK kızlık soyadım. YILDIRIM

 19. Hacer Masum dedi ki:

  2013 key ödemeleri nasıl sorgulanır konusunda verdiğiniz bilgiler için teşekkür ederim.

 20. gazi yılmaz dedi ki:

  3715952XXXX tc nolu 1982_1994 yıllar arasında emlak bankasında calıştım key ödemesi almadım nedenini ögrenmek istiyorum

  • huriye dedi ki:

   defalarca bankaya gittiğim halde key ödememin olmadığını söylediler.fakat evde ssk numaramla bakınca hesabımda para olduğunu gördüm. ne yapmalıyım.

20 + 5 = ? (İşleminin Sonucu)  


Kısa Bilgiler
Biyografi
Teknoloji
Bağlantılar