2014 Key Ödemeleri TC Kimlik No ile Key Ödemesi Sorgulama

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

TC Kimlik No ile Key Ödemesi Sorgulama

2013 Ocak şıbat mart Key Ödemeleri ne zaman? Yeni Key Ödemesi Hangi Tarihte Hangi Bankadan Yapılacak?

En son 2013 KEY ödemeleri, Türk vatandaşlarına TC kimlik no ile yapılacak. Yabancı uyruklu yurtdaşlara ise sahip oldukları ülkenin yabancı kimlik numarası veya vergi kimlik numarası ile yapılacak. Belirlenen Key ödemeleri Türkiye Cumhuriyeti Ziraat Bankası aracılığıyla yapılacak. Hak sahipleri Key ödemelerini 8 Ekim 2013 tarihi itibarıyla “www.keyodemeleri.com” resmi web sayfasından sorgulayabilirler. Ozguncel.com ailesi olarak ilgili sorgulamayı rahatlıkla yapabilmenizi sağlamak amacıyla Key ödemeleri sorgulama sistemini yayınladık.

KEY Ödemesi Almaya Hak Kazananlar Ölmüş/ Hayatını Kaybetmişse Ne Olacak?

Ödemeye hak kazanan şahsın ölümü durumunda şahsın resmi mirascılarının çıkartacağı veraset ilamın aracılığıyla şahsen ya da vekaleten yapılan müracatlar sayesinde ödeme yapılacak. 8 Eylülden itibaren 5 yıl içerisinde alınmayan bütün ödeme hakları Hazineye kalacak. En son key ödemeleri geçtiğimiz temmuz ayı içerisinde yapılmıştı. Alt kısımdaki sorgulama sayfası aracılığıyla bundan önceki 2010 2011 2012 2013 2014 yılları arasında yapılan tüm key ödemeleri bilgilerine tek bir noktadan TC kimlik no ile ulaşabileceksiniz. Konu ile ilgili sorun yaşayan takipçilerimiz alt kısımdaki yorum bölümü aracılığıyla sorunlarını paylaşabilir ve tecrübeli takipçilerimizden yardım alabilirler.

KEY ÖDEMELERİ SORGULAMA SİSTEMİ 2014

Sponsorlu Bağlantılar

2014 Key Ödemeleri TC Kimlik No ile Key Ödemesi Sorgulama” üzerine 11 düşünce

 1. AKİF AKGÜN

  29 KASIM 1983-TEMMUZ2006 YILLARI ARASINDA KESİNTİSİZ ÖĞRETMENLİK YAPTIM.ŞİMDİYE KADAR HİÇ ÖDEME ALAMADIM. SİSTEMDE 3TL FAİZİYLE BİRLİKTE ALACAĞIM GÖRÜNÜYOR. MUHATAP BULAMIYORUM .NE YAPMAM LAZIM.
  BİLGİ VERİRSENİZ SEVİNİRİM.

  Yanıtla
 2. Muzaffer İNCİ

  Key ödememin sadece son iki yılını alabildim. 1986 yılında göreve başlayıp, 2011 yılında emekli olan öğretmenim. Ancak kalan kesintim ne yaptımsa görünmüyor ve hala alamadım.

  Yanıtla
 3. Hicran Yeğin

  SGK numaramla girilince gözüken KEY ödemem kimlik numaramla girince gözükmüyor, gerekli itirazları yaptım, cevapta geldi, Bağcılar SSK dan gerekli işlemlerinizi yaptık ödemenizi Ziraat Bankasından alabilirsiniz die ama bankada halaa gözükmüyor, lütfen inceleyip dönün, yoksa Tayyip Erdoğan’a kadar çıkmayı düşünüyorum.

  Yanıtla
 4. huriye

  tc numaramla çıkmayan key param ssk numarasında görünüyor.bankaya gidince senin yok diyorlar.ne yapmam gerektiğini yazarmısınız.

  Yanıtla
 5. Metin Kotçioğlu

  Key almışmıyım ? bunu herhangi bir bankadan öğrenebilirmiyiz yardım edin acil !

  Yanıtla
 6. necla şimşek (yıldırım)

  TÜRKİYE TÜTÜNCÜLER BANKASI (YAŞARBANK A.Ş)’de 1985_1997 yıllarında Necla yıldırım olarak çalıştım. TÜRKİYE TÜTÜNCÜLER BANKASI A.Ş.MEMUR VE HİZMETLİLERİ SOSYAL SİGORTA VE YARDIM SANDIĞI VAKFI’ndan 01.12.2001 yılında necla şimşek olarak emekli aylığı bağlandı. emekli olduğum zaman evlendiğimden dolayı ismim Necla ŞİMŞEK olmuştu.şu ana kadar KEY ödemesi hiç almadım. araştırmalarım sonuç vermedi. acilen tarafıma bilgi verilmesini ve ödenmesini saygılarımla arz ederim.

  necla ŞİMŞEK kızlık soyadım. YILDIRIM

  Yanıtla
 7. gazi yılmaz

  3715952XXXX tc nolu 1982_1994 yıllar arasında emlak bankasında calıştım key ödemesi almadım nedenini ögrenmek istiyorum

  Yanıtla
  1. huriye

   defalarca bankaya gittiğim halde key ödememin olmadığını söylediler.fakat evde ssk numaramla bakınca hesabımda para olduğunu gördüm. ne yapmalıyım.

   Yanıtla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>