2013 Halk Bankası Personel Alımı | Halk Bankası Eleman Alımı Şartları

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

2012 Yılı Halk Bankası Personel Alımı. Türkiye’nin en büyük ve köklü bankalarından biri olan Halk Bankası 2012 yılı içinde kendi bünyesinde çalıştırmak üzere 400’ün üstünde personel alımı yapıyor. Elimizden gediğince sizleri bu konularda bilgilendirmeye ve ayrıca işçi alan devlet kurumlarını da paylaşmaya çalışıyoruz. Halk Bankası personel alımı sınavla yapılıyor.Halk Bankası Personel Alımı sınav tarihi ve şartları resmi sayfasında ayrıntılı olarak anlatılmaktadır. BURADAN ulaşabilirsiniz 2012 yılında Halk Bankasında çalışmayı bu işe başvurmayı düşünen arkadaşlar kayıt işin bu adresi ziyaret edebilir. Ayrıca Halk Bankasının 2009,2010,2011 yıllarında yapılmış sınavlara ait sorular BURADAN indirebilirsiniz. Sınava başvurmak için acele etmenizi tavsiye ederiz. Başarılar.

Sponsorlu Bağlantılar

2013 Halk Bankası Personel Alımı | Halk Bankası Eleman Alımı Şartları” üzerine 3 düşünce

  1. ebru

    merhaba ben ebru küçük bankacılık ve sigortacılık mezunuyum bankanız bünyesinde çalışmak istiyorum

    Yanıtla
  2. AHMET

    Merhaba ben Ahmet: ORDU/FATSA’lıyım 12.10.1992 doğumluyum Giresun ÜNV Mkine Teknelojisi Mezunuyum Ayrıca Açık öğretim işletme 3’sınıfa devam etmekteyim Bankanız Bünyesinde Çalışmak istiyorum.

    Yanıtla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>