Kurban Bayramı Mesajları Resimli Facebook Paylaş 2016

2015 Facebook Resimli Kurban Bayramı Tebrikleri Mesajları Paylaş

Bayramlar insanlar arasındaki birlik, beraberlik ve kardeşlik duygusunun artmasını sağlayan özel günlerden birisidir. Kurban bayramın da bu özel günlerden birisi olmasından dolayı çevremizde yer alan kişiler ile kurdunuz bağların güçlenmesi adına kurban bayramında sevdiklerinizi hatırlamanızı tavsiye ederiz. Geçmişte teknoloji ilerlemediğinden dolayı insanlar sevdiklerine ulaşma konusunda ciddi anlamda zorlanmaktaydı ancak günümüzde Facebook ve Twitter gibi sosyal paylaşım siteleri sayesinde insanlar yakınlarına artık kolay bir şekilde ulaşabilmektedir. Eğer sizlerin de bayram günü kapısını çalamayacağınız kişiler varsa resimli kurban bayramı mesajları sayesinde bu kişilerin bayramlarını kutlayıp onlara değer verdiğinizi hissettirebilirsiniz.

Her insan karşısındaki kişinin kendisine değer vermesini ister. Kendisine değer veren bir kişiyi gördüğünde ise bu kişiye sıkı sıkıya sarılır yani aralarındaki bağları güçlendirmeye çalışır. Kurban bayramı insanları hatırlamak için en özel günlerden birisi olduğundan dolayı o yüzden küçücük bir bayram mesajı bekleyen insanları bu mesajlardan mahrum etmeyiniz. İnternet ortamında aşırı derecede klişeleşmiş olarak kabul edilen sözlü mesajlar yer almaktadır. Bu nedenden dolayı biz de sözlü mesajlara yer vermek yerine çeşitli resimler ile oluşturulmuş en güzel resimli kurban bayramı mesajlarına yer vermek istiyoruz.

Kurban bayramında yapılan kurban kesme ibadeti Müslümanların üzerine farz kılınmış olan bir ibadettir ancak kurban kesme ibadetini sadece ekonomik durumu yerinde olan kişiler gerçekleştirmek zorundadır. Kestiğiniz kurbanların etlerini dolaplarınıza stok yapmak yerine ihtiyaç sahibi olan kişilere dağıtın. Çünkü kurban bayramı özellikle evine normal günlerde et girmeyen kişileri et yemeye teşvik etmektir. Sizler de uyarımızı dikkate alıp çevremizde yer alan özellikle ekonomik durumu kötü olan kişilere kestiğiniz kurbanın etini vererek Allah katında büyük sevap işleyebilirsiniz. Kestiğiniz kurbanın Allah katında kabul olmasını niyaz ederiz.

2016 yılı kurban bayramı öncelikle çocukları sevindirdi. Gençlerin büyüklerini ziyaret etmek, kurbanlarını kesmek için yola çıktığu şu günlerde yoksulluğun acısını yaşayan, kimsesiz, öksüz ve yetimin de hatırlandığı tok yatmanın zevkini tadanların bu güzel nimetin şükrünün hakkını ödemek için hazırlıklarını paıyor. Yüce Rabbimiz herkese bu güzelliği tatmayı ve Allah’ın rızasını kazanmayı nasip etsin.

Bazılarının umrunda olmayan bu gün bazıları içinse büyük bir nimet. Tabiki bunun farkına varmak mühim. Bizlerde http://ozguncel.com ailesi olarak yakınlarını ziyaret edemeyecek vaziyette olan, emek vermek mecburiyetinde olan, yahut rastgele bir nedenden ötürü aile, eş, arkadaş ziyareti yapamayacak olan takipçişerimiz için birbirinden estetik Kurban bayramı iletileri paylaşmak istedik. Dilerseniz Sosyal paylaşım siteleri Twitter Facebook Kurban bayramı tebriki paylaşımlarınız olarak kullanın, isterseniz de e-mail vasıtasıyla gönderin. Elimizden geldiğince 2014 Kurban Bayramı için en güzel resimli kutlama mesajlarını sunmaya çalıştık.

kurban bayrami mesajlari resimli2015 Kurban Bayramı Ne Zaman?

Bu değerli Kurban Bayramında, kainatın yaratıcısı ve alemlerin Rabbi bağışlayıcı ve acıyıcı yüce Allah tüm dualarınızı kabul etsin.


Kurban Bayramının ulusumuzun diriliğine, mazlumların kurtuluşuna, insanlığın huzur, barış ve hidayetine vesile olmasını dileriz.

Her bayram biraz sevinç birazda huzurdur,aslında özlemdir,hatırlanmak isteğidir,zaman direniştir,umut tadında mutlu bir bayram dileğiyle…

Yüreğine damla damla umut, günlerine bin tatlı mutluluk dolsun. Sevdiklerin hep yanında olsun, yüzün ve gülün hiç solmasın. Bayramın kutlu olsun…

Varlığı ebedi olan, merhamet sahibi, adaletli Yüce Allah kendisine dua edenleri geri çevirmez. Dualarınızın Rabbin yüce katına iletilmesine vesile olan Kurban Bayramınız mübarek olsun.

Mübarek Kurban Bayramınızı tebrik eder hayırlara vesile olmasını dileriz. Bu hayırlı günde dualarınız kabul olsun. Dualarınızı eksik etmeyin…

Kurban Bayramınızın neşeyle geçmesi ve tüm ailenizi sevince boğup evinize bereket getirmesi dileğimizle. İyi bayramlar!

İslam’ın nurlu güneşi kalbine dolsun, makamın cennet Hz. Muhammed komşun olsun, günlerin mutluluk, gönlün saadetle dolsun bayramın mubarek olsun.

Bin damla serilsin yüreğine, bin mutluluk dolsun gönlüne, bütün hayallerin gerçek olsun, duaların kabul olsun bu bayramda… Kurban Bayramın mübarek olsun!

Her şeye kadir olan Yüce Allah, bizleri, doğru yoldan ve sevdiklerimizden ayırmasın! Hayırlı ve bereketli Kurban Bayramları dileğiyle…

Bugün ellerinizi her zamankinden daha çok açın. Avucunuza melekler gül koysun, yüreğiniz coşsun. Kurban Bayramınız hayırlara vesile olsun?

Ozguncel.com ailesi olarak bizlere Kurban Bayramınızı en güzel ve en anlamlı bir şekilde, gelecek bayramlara kavuşabilme hevesi içerisinde yakınlarınızla, sevdiklerinizle birlikte geçirmenizi temenni ederiz. Nice Huzurlu, sağlık, mutluluk dolu Bayramlara..

Web Sayfamız Aracılığıyla Yurt içi ve Yurt dışındaki Yakınlarınızın Kurban Bayramlarını Tebrik Etmeyi ve Mesaj Gündermeyi Unutmayın. Yorum Bölümümüz hizmetinizdedir.

Sponsorlu Bağlantılar

1 Yorum Yapılmış.

  1. servet öztürk dedi ki:

    nice bayramlara

16 + 4 = ? (İşleminin Sonucu)  


Kısa Bilgiler
Biyografi
Teknoloji
Bağlantılar