2014 Facebook Resimli Kurban Bayramı Tebrikleri Mesajları Paylaş

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

2013 2014 Facebook Resimli Kurban Bayramı Tebrikleri Mesajları Paylaş

2014 yılı kurban bayramı telaşı da başlamış bulunuyor. Aileler yakınları ve büyüklerini ziyaret etme planları yapmaya başlamışken, öksüzü, yetimi düşünen, tokluğun kıymetini bilen değerli insanlar da bu senede bir gelen mübarek Kurban Bayramı ikramını en iyi şekilde değerlendirme ve sahipsizlerin yüzünü az da olsa güldüremese de tebessüm ettirmesini sağlamak amacıyla Kurban kesme hazırlıkları yapmakta. Yüce Rabbimiz herkese bu güzelliği tatmayı ve Allah’ın rızasını kazanmayı nasip etsin. Bazılarının umrunda olmayan bu gün bazıları içinse büyük bir nimet. Tabiki bunun farkına varmak önemli. Bizlerde Ozguncel.com ailesi olarak yakınlarını ziyaret edemeyecek durumda olan, çalışmak zorunda olan, ya da herhangi bir sebepten dolayı akraba, eş, dost ziyareti yapamayacak olan takipçişerimiz için birbirinden güzel Kurban bayramı mesajları paylaşmak istedik. Dilerseniz Sosyal paylaşım siteleri Twitter Facebook Kurban bayramı tebriki paylaşımlarınız olarak kullanın, dilerseniz de e-mail aracılığıyla gönderin. Elimizden geldiğince 2012 Kurban Bayramı için en güzel Resimli tebrik mesajlarını hazırlamaya çalıştık. Umarız beğenirsiniz.

2014 Kurban Bayramı Ne Zaman?

14 Ekim 2013 Pazartesi Arefe
15 Ekim 2013 Salı Kurban Bayramı 1. Gün
16 Ekim 2013 Çarşamba Kurban Bayramı 2. Gün
17 Ekim 2013 Perşembe Kurban Bayramı 3.Gün
18 Ekim 2013 Cuma Kurban Bayramı 4. Gün

Bu değerli Kurban Bayramında, kainatın yaratıcısı ve alemlerin Rabbi bağışlayıcı ve acıyıcı yüce Allah tüm dualarınızı kabul etsin.


Kurban Bayramının ulusumuzun diriliğine, mazlumların kurtuluşuna, insanlığın huzur, barış ve hidayetine vesile olmasını dileriz.

 

Her bayram biraz sevinç birazda huzurdur,aslında özlemdir,hatırlanmak isteğidir,zaman direniştir,umut tadında mutlu bir bayram dileğiyle…

 

Yüreğine damla damla umut, günlerine bin tatlı mutluluk dolsun. Sevdiklerin hep yanında olsun, yüzün ve gülün hiç solmasın. Bayramın kutlu olsun…

 

Varlığı ebedi olan, merhamet sahibi, adaletli Yüce Allah kendisine dua edenleri geri çevirmez. Dualarınızın Rabbin yüce katına iletilmesine vesile olan Kurban Bayramınız mübarek olsun.

Mübarek Kurban Bayramınızı tebrik eder hayırlara vesile olmasını dileriz. Bu hayırlı günde dualarınız kabul olsun. Dualarınızı eksik etmeyin…

 

Kurban Bayramınızın neşeyle geçmesi ve tüm ailenizi sevince boğup evinize bereket getirmesi dileğimizle. İyi bayramlar!

 

İslam’ın nurlu güneşi kalbine dolsun, makamın cennet Hz. Muhammed komşun olsun, günlerin mutluluk, gönlün saadetle dolsun bayramın mubarek olsun.

 

Bin damla serilsin yüreğine, bin mutluluk dolsun gönlüne, bütün hayallerin gerçek olsun, duaların kabul olsun bu bayramda… Kurban Bayramın mübarek olsun!

 

Her şeye kadir olan Yüce Allah, bizleri, doğru yoldan ve sevdiklerimizden ayırmasın! Hayırlı ve bereketli Kurban Bayramları dileğiyle…

 

 

Bugün ellerinizi her zamankinden daha çok açın. Avucunuza melekler gül koysun, yüreğiniz coşsun. Kurban Bayramınız hayırlara vesile olsun?

Ozguncel.com ailesi olarak bizlere Kurban Bayramınızı en güzel ve en anlamlı bir şekilde, gelecek bayramlara kavuşabilme hevesi içerisinde yakınlarınızla, sevdiklerinizle birlikte geçirmenizi temenni ederiz. Nice Huzurlu, sağlık, mutluluk dolu Bayramlara..

Web Sayfamız Aracılığıyla Yurt içi ve Yurt dışındaki Yakınlarınızın Kurban Bayramlarını Tebrik Etmeyi ve Mesaj Gündermeyi Unutmayın. Yorum Bölümümüz hizmetinizdedir.

Sponsorlu Bağlantılar

2014 Facebook Resimli Kurban Bayramı Tebrikleri Mesajları Paylaş” üzerine bir düşünce

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>