2014 Kurban Bayramı Resimli Mesajları Facebook Paylaş Hakkında Bilgi
Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

2014 Facebook Resimli Kurban Bayramı Tebrikleri Mesajları Paylaş

2014 yılı kurban bayramı öncelikle çocukları sevindirdi. Gençlerin büyüklerini ziyaret etmek, kurbanlarını kesmek için yola çıktığu şu günlerde yoksulluğun acısını yaşayan, kimsesiz, öksüz ve yetimin de hatırlandığı tok yatmanın zevkini tadanların bu güzel nimetin şükrünün hakkını ödemek için hazırlıklarını paıyor. Mübarek Kurban Bayramını en iyi şekilde değerlendirme ve sahipsizlerin yüzünü bir nevze de olsa güldürmek amacıyla Kurban kesme hazırlıkları yapmakta. Yüce Rabbimiz herkese bu güzelliği tatmayı ve Allah’ın rızasını kazanmayı nasip etsin.

Bazılarının umrunda olmayan bu gün bazıları içinse büyük bir nimet. Tabiki bunun farkına varmak mühim. Bizlerde http://ozguncel.com ailesi olarak yakınlarını ziyaret edemeyecek vaziyette olan, emek vermek mecburiyetinde olan, yahut rastgele bir nedenden ötürü aile, eş, arkadaş ziyareti yapamayacak olan takipçişerimiz için birbirinden estetik Kurban bayramı iletileri paylaşmak istedik. Dilerseniz Sosyal paylaşım siteleri Twitter Facebook Kurban bayramı tebriki paylaşımlarınız olarak kullanın, isterseniz de e-mail vasıtasıyla gönderin. Elimizden geldiğince 2014 Kurban Bayramı için en güzel resimli kutlama mesajlarını sunmaya çalıştık.

kurban bayrami mesajlari resimli2014 Kurban Bayramı Ne Zaman?
3 Ekim Cuma Kurban Bayramı arefesi
4 Ekim Cumartesi 1. gün
5 Ekim Pazar 2. gün
6 Ekim Pazartesi 3. gün
7 Ekim Salı 4. gün

Bu değerli Kurban Bayramında, kainatın yaratıcısı ve alemlerin Rabbi bağışlayıcı ve acıyıcı yüce Allah tüm dualarınızı kabul etsin.


Kurban Bayramının ulusumuzun diriliğine, mazlumların kurtuluşuna, insanlığın huzur, barış ve hidayetine vesile olmasını dileriz.

Her bayram biraz sevinç birazda huzurdur,aslında özlemdir,hatırlanmak isteğidir,zaman direniştir,umut tadında mutlu bir bayram dileğiyle…

Yüreğine damla damla umut, günlerine bin tatlı mutluluk dolsun. Sevdiklerin hep yanında olsun, yüzün ve gülün hiç solmasın. Bayramın kutlu olsun…

Varlığı ebedi olan, merhamet sahibi, adaletli Yüce Allah kendisine dua edenleri geri çevirmez. Dualarınızın Rabbin yüce katına iletilmesine vesile olan Kurban Bayramınız mübarek olsun.

Mübarek Kurban Bayramınızı tebrik eder hayırlara vesile olmasını dileriz. Bu hayırlı günde dualarınız kabul olsun. Dualarınızı eksik etmeyin…

Kurban Bayramınızın neşeyle geçmesi ve tüm ailenizi sevince boğup evinize bereket getirmesi dileğimizle. İyi bayramlar!

İslam’ın nurlu güneşi kalbine dolsun, makamın cennet Hz. Muhammed komşun olsun, günlerin mutluluk, gönlün saadetle dolsun bayramın mubarek olsun.

Bin damla serilsin yüreğine, bin mutluluk dolsun gönlüne, bütün hayallerin gerçek olsun, duaların kabul olsun bu bayramda… Kurban Bayramın mübarek olsun!

Her şeye kadir olan Yüce Allah, bizleri, doğru yoldan ve sevdiklerimizden ayırmasın! Hayırlı ve bereketli Kurban Bayramları dileğiyle…

Bugün ellerinizi her zamankinden daha çok açın. Avucunuza melekler gül koysun, yüreğiniz coşsun. Kurban Bayramınız hayırlara vesile olsun?

Ozguncel.com ailesi olarak bizlere Kurban Bayramınızı en güzel ve en anlamlı bir şekilde, gelecek bayramlara kavuşabilme hevesi içerisinde yakınlarınızla, sevdiklerinizle birlikte geçirmenizi temenni ederiz. Nice Huzurlu, sağlık, mutluluk dolu Bayramlara..

Web Sayfamız Aracılığıyla Yurt içi ve Yurt dışındaki Yakınlarınızın Kurban Bayramlarını Tebrik Etmeyi ve Mesaj Gündermeyi Unutmayın. Yorum Bölümümüz hizmetinizdedir.

Sponsorlu Bağlantılar
Kategori: Dini

1 Yorum Yapılmış.

  1. servet öztürk diyor ki:

    nice bayramlara

19 + 5 = ? (İşleminin Sonucu)