2012 2013 Türkiye Kömür İşletmeleri Personel Alımları Koşulları

2012 2013 Türkiye Kömür İşletmeleri Personel Alımları Koşulları

Kömür madenleri işçi alımı 2012, 2012 2013 Garp Linyit personel alımı, TKİ işçi alımları, 2012 yılı içerisinde Türkiye Genelinde birçok ilde personel alımı yapan firmaların tanıtımını yapmaya devam ediyoruz. Ülke içerisindeki işsizlik oranlarının resmen tavan yaptığı iş bulmanın açırı zorlaştığı şu günlerde, bir parça dahi olsa herhangi bir komisyon menfaati gütmeden siz değerlit takipçilerimizin yararına personel alımı, işçi alımı, iş başvurusu, gibi aramalarınızı sonuçlandırmak üzere ilan paylaşmak istedik. 2012 – 2013 sezonu içerisinde personel alımı için işkur’a resmi bildiri yapan firmalardan biri de Türkiye Kömür İşletmeleri. Yazımızın devamında İlgili işçi alımı bildirisi ile ilgili ayrıntılı bilgilere madde madde ulaşabilirsiniz. Ozguncel.com Aklınıza takıman hususları yada bilgilendirilmek istediğiniz meslek dallarını, alt kısımdaki yorum bölümünden paylaşabilirsiniz. Sizler için değerlendirip faydamız dokunduğu taktirde yanıtlamaya çalışacağız. Ayrıca bıraktığınız mesaj sayesinde Personel, işçi ihtiyacı olan şirket sahipleri de sizlere ulaşabilir. Bir an önce işsizlik sıkıntısından kurtulanız temennileriyle.

Türkiye Kömür İşletmeleri(TKİ) Garp Linyitleri İşletmesi’nde çalıştırılmak için işçialınacak.Alınacak işçi daimi statüde olacak.

Bu işgücü istemi, İŞKUR‘un KÜTAHYA ÇALIŞMA VE İŞ KURUMU İL MÜDÜRLÜĞÜ biriminden ilan edilmiştir.
TKİ S.S.GARP LİNYİTLERİ İŞLETMESİ MÜESESE MÜD
Son Başvuru Tarihi : 08 Ağustos 2012
Yayınlanma Tarihi : 30 Temmuz 2012Genel Şartlar ve Notlar

A. BU TALEBE BAŞVURU YAPMAK İSTEYEN ADAYLARIN DİKKATİNE; İlanın yayınlandığı tarihten itibaren 10 gün içerisinde talebin yayımlandığı yerdeki İl Müdürlüğümüzden veya www.iskur.gov.tr internet adresi üzerinden başvuru yapabilirler. Gerçeğe aykırı belge verenlerin ya da beyanda bulunanların başvurusu geçersiz hale getirilmesi, işe alınması işleminin iptaline ilişkin Kurumun ve talep sahibi kamu kurum ve kuruluşunun yasal işlem yapma hakkı saklıdır.

B. TALEP İÇİN 2010 (KPSSP94) PUANI EN AZ 60 OLAN ADAYLARIN BAŞVURULARI KABUL EDİLECEKTİR. AYNI KAMU KURUM VE KURULUŞUNUN BİRDEN FAZLA İŞGÜCÜ TALEBİNE DURUMU UYAN İŞ ARAYANIN, TERCİHİ DOĞRULTUSUNDA SADECE BİR TALEBE MÜRACAATI KABUL EDİLECEKTİR.

C. Başvuru yapan ve nihai listede yer alan adaylar, eğitim durumu, sertifika, öncelik durumu vb. koşulları taşıyıp taşımadıklarını talebi veren kamu kurumuna ibraz etmek zorundadır. Son müracaat tarihi resmi tatile rastladığında bir sonraki iş günü başvurular kabul edilecektir. Önceliklilerden müracaat eden adaylar içerisinden öncelik belge tarihlerine göre talep sayısının üç katını geçmeyecek şekilde isim ve adresleri ile durumlarını açıklayıcı bilgi talep sahibi kamu kurum ve kuruluşuna bildirilecektir. Öncelik hakkına sahip olanlardan, başvuruda bulundukları işgücü talebine işverence davet edildikleri hâlde mücbir sebepler dışında icabet etmeyen, sınava katılmayan, işi reddeden veya kamuda sürekli işçi statüsünde işe yerleşenlerin öncelik hakkı ortadan kalkar. Öncelik hakkından ikinci kez yararlanılamaz.

D. Kamu kurum ve kuruluşlarının işgücü taleplerine yapılan başvurularda kişilerin Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sisteminde kayıtlı olan adresleri dikkate alınır. Merkezi sınav kapsamında müracaat eden adaylar içerisinden en yüksek puan alandan başlamak üzere talep sayısının üç katı olacak şekilde düzenlenecek nihai listede yer alan kişilerin isim ve adresleri ve kamulaştırmadan müracaat edenlerin tamamı işçi talebinde bulunan kamu kurum ve kuruluşuna bildirilecektir. İşyerine ismi bildirilen kişilere yazılı ve/veya sözlü sınavın yeri ve zamanı talebi veren kamu kurum ve kuruluşu tarafından adaylara yazılı olarak bildirilecektir.

E. KAMULAŞTIRMA TARİHİ 15.06.1985 TARİHİNDEN ÖNCE OLANLAR DA KABUL EDİLECEKTİR.

F. BU TALEP DAİMİ OLUP İL GENELİNDE KARŞILANACAKTIR. G. FORKLİFT OPRT. OLARAK İŞE ALINACAKLARDA ARANILAN ŞARTLAR: 1- T.C. Vatandaşı olmak, 2- Lise ve dengi mezunu olmak, 3- Affa uğramış olsa dahi devletin güvenliğine karşı suçlar, anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, milli savunmaya karşı suçlar, devlet sırlarına karşı suçlar ve casusluk, zimmet, irtikap, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahkum olmamak, 4- Kamu kurum ve kuruluşlarının kendi disiplin mevzuatı uyarınca görevinden veya meslekten ihraç edilmemiş olmak, 5-Sağlık açısından Ağır ve Tehlikeli İşler Yönetmeliği kapsamında maden işyerlerinde çalışmasına engel hali bulunmamak.

Meslek Bilgileri

Meslek Deneyim (Yıl) Öğrenme Türü
Forklift Operatörü Kurstan

Öğrenim Bilgileri

Genel Birim Adı Genel Bölüm Adı Öğrenim Seviyesi
Lise ve Dengi Okul Farketmez Ortaöğretim (Lise ve Dengi)

Sınav Bilgileri

Sınav Kategorisi Sınav Adı Sınav Puan Türü En Az Puan Limiti Sınav Giriş Tarihi
Kamu Personel Sınavları KPSS KPSSP94 60

Çalışma Adresi Bilgisi

Yer : Yurtiçi

Tercih Edilen İkametgah İlçeleri :ALTINTAŞ, DOMANİÇ, EMET, GEDİZ, KÜTAHYA MERKEZ, SİMAV, TAVŞANLI, ASLANAPA, DUMLUPINAR, HİSARCIK, ŞAPHANE, ÇAVDARHİSAR, PAZARLAR

Diğer Bilgiler

İşveren Türü Kamu
Toplam Açık İş Sayısı 1
İş Sözleşmesi Tipi Belirsiz Süreli (Daimi)
Çalışma Şekli Tam Süreli
Sponsorlu Bağlantılar

11 + 4 = ? (İşleminin Sonucu)  


Kısa Bilgiler
Biyografi
Teknoloji
Bağlantılar