20 Dakika Dizisi Oyuncuları İsimleri 20 Dakika Oyuncu Kadrosu Hakkında Bilgi
Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

20 Dakika Dizi Oyuncuları

20 Dakika dizisi Oyuncu isimleri, 20 Dakika dizisinin konusu,  , 20 Dakika Dizi yorumları, 20 dakika dizi frafmanı hazırlık aşamasında. 2012 2013 yeni sezonda bir çok dizi final yaparken yeni dizilerde gün yüzüne çıkıyor. Daha önceki yazılarımızda Sultan dizisi, Doktorlar dizisi, Türkün Uzayla imtihanı dizisi, Babalar ve Evlatlar dizisi, Sudan Butmuş Balıklar dizisi gibi bir çok bsşarılı dizinin neden final yaptığı konusnda bilgi vermiştik.

Star TV ekranlarında daha önce kendini ispatlamış başarılı oyuncuların baş rollerini üstlendiği 20 dakika isimli bir dizi daha yayına girmeye hazırlanıyor. Bizlerde Ozguncel.com ailesi olarak Tuğba Büyüküstün, Engin Akyürek gibi isimlerin rol alacağı 20 Dakika dizisi hakkında bilgi vermek istedik. Yazımızın devamında 20 Dakika Dizi konusu ve 20 Dakida Dizi fragmanı gibi bilgilere de ulaşabilirsiniz. Sizlerde renkli düşünmcelerinizle 20 Dakika yorumları konusundaki düşüncelerinizi alk kısımdan paylaşabilirsiniz. Sizce 20 Dakika dizisi tutar mı?

20 Dakika Dizisi Oyuncu Resimleri Fotoğrafları Görseller

20 Dakika Dizisi Konusu

The Next Three Days orjinal adıyla yurt dışında yayınlanan (Kaçış Planı) filmine uyarlanarak hazırlanacak bir proje olacak. Baş rol oyuncularından Tuba Büyüküstün hapse girecek. The Next Three Days filminde, John rolünü canlandıran Russell Crowe ve Laura rolüyle performans gösteren Olivia Wilde çiftinin hayatlarını İpek Bilgin ve Barış Falay canlandıracak diye tahmin ediyoruz.

20 Dakika Dizisi Oyuncu Kadrosu

Engin Akyürek kimdir?, Tuba Büyüküstün kidmir?, Bülent Emin Yarar kimdir?, İpek Bilginvkimdir?, Barış Falay kimdir?

Sponsorlu Bağlantılar
Kategori: TV Dünyası

10 + 2 = ? (İşleminin Sonucu)